Amane Ritsu

30. října 2010 v 10:28 | Yuni Ewari |  VvN - členové
Ritsu

Jméno: RitsuKlan/přijímení: Amane.......jinak nejsem v žádném klanu a taky nemám kekei genkai.

Pohlaví: Holka xD

Věk: 14 let

Vesnice: Konoha

Minulost: Pár dni po tom co jsem se narodila napadla vesnici devitiocasatá liška. Moji rodiče mně svěřili mému o 5 let strašímu bráškovi, přikázali mu jak se spolu se mnou schová do úkrytu v našem dome a jak za žádních okolnosti nechodí do rána ven. Potom se rozběhli ven pomáhat vesničanum. Když potom můj bratr druhý den se mnou v náručí vylezl, řekli mu že naši rodiše včera umřeli v boji.... Takže jsem vyrustala jen se svým bráškou, který se o mně staral a svoje rodiče jsme nikdy nepoznala...jediní, co mi po nich zustalo je jedna fotka, kterou mam doma na nočním stolku.

Bráška je teď v ANBU.... a tak jsem vetšinou doma sama se svou želvou Tori.

Budoucnost: Chtěla bych se pořád zlepšovat a úspěšně plnit mise. Potom až Sasuke odejde z Konohy bych ho chtěla za každou cenu dotáhnout zpátky. Taky se mi líbí rasengan, takže bych chtěla aby mně ho někdo naučil....A ještě bych se chtěla naučit s katanou.


Vzhled: posílám obrázek


Boj: Jsem dobrá v Ninjutsu a Taijutsu naopak moc, vlastně vůbec mi nejde Genjutsu. Ze zbraní nejčastěji používám normální ninja zbraně jako kunai, shuriken atd.... Později bych se chtěla naučit s katanou. Jsem neuvěřitelně rychlá a umím přivolat velice inteligentní želvu, která mi pomáchá vymýšlet strategii a třeba mi hlídá záda, když nevim kudy kam. Ale vyvolávám jí jenom v nejnutnejších případech¨...protože většinou v bitvách moc nepřemýšlím a hrnu se ve všem po hlavě.
- Něco k povaze mí želvy takže je velice domyšlivá, jak už jsem zminila inteligetní, egocetricka, pořád mi nadává a občas mi i jednu flakne...pač jsem pro ní pěknej blb. (Když jí budou štvat i ostatní klidně flakně i někomu jinýmu, prostě když jí někdo naštvě je nebezpěčná, což je blbý pač je naštvaná skoro pořád a vším) Pro upřesnění umí mluvit...
 - Normálně jí mam doma jako...ehm....spolubydlícího.....nesnáší totiž když jí někdo nazývá domácím mazlíčkem...to je potom vytočená na nejvyší míru.... A jmenuje se Tori
- Přivolávám si jí na hlavu... ale muže ze mně klidně slezt.

-Moje oblíbená technika je kage bushin no jutsu....a mam větrnou podstatu.


Povaha: Jsem spíše sangvinik, ale občas jsem cholerická. Nesnáším hádky, ale jelikož si tvrde stojím za svým názorem, obač se pohádám. Jsem vesela optimistka a hrozně ráda poznávám nový lidy. Jsem Tvrdohlavá, vytrvalá a nikdy se nevzdávám. Pro přátele jsem schopná udělat skoro cokoliv (Přiměření míře!) ,jsou pro mně hrozně duležitý a byla bych schopná se pro ně i obětovat . Hrozně ráda se směju a nesnáším nudu. Vytáhnout mně ráno z postele je nadlidskej úkol, jelikož jsem ráno děsnej lenoch. Nemám ráda když mi někdo říká, co mam přesně dělat. To mam potom chůt dělat přesněj opak...... Jsem naivní, hrozně důvěřivá..Nemam ráda když je někdo sám....Hrozně ráda bývám ve společnosti někoho a ráda chodím s někým na procházky. Nemam ráda samotu, pač když jsem sama cítím se hrozně smutně a divně. Ráda trénuju, chodím na mise a jsem kdekoliv s kamarády..... Nesnáším manipulátorství, lhaní a hlavně přetvářku. Taky jsem hodně upovídaná a mam hromady energie. Vetšinou nějak vycítím jestli je člověk hodný nebo zlý... jo a taky cítím se hrozně nešikovně když je ticho.


Vztahy: Snažím se vycházem úplně ze všema.....Můj nelepší kamarád je Naruto a Gaara. Nejlepší kamarádka TenTen a Hinata. Chtěla bych chodit když tak s Gaarou jestli je ještě volný... Obač nesouhlasím se Sasukem. Nesnáším Orochimara, Danza a Madaru.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama