Amaya

30. října 2010 v 10:30 | Yuni Ewari |  VvN - členové

Amaya
Jméno: Amaya (v překladu deštná noc)Klan/přijímení: Neznámé

Pohlaví: Holka

Věk: 15

Vesnice: Konoha

Minulost: Teplá letní noc, dusné ovzduší, bouřka, velké dešťové kapky bubnovaly na střechy domů, když jsem se objevila před branou Konohy. Nevěděla jak, nevěděla proč, nevěděla nic o sobě, kdo jsem, jak se jmenuji, kde mám rodiče, ale byla jsem tam. Stála uprostřed deště, pozorovala blesky a poslouchala ohlušující rány. V tu chvíli se vracela skupinka ANBU z mise - Kakashi a pár dalších. Když zjistili, že ze mě nedostanou jiné slovo nežli "nevím", vzali mě do vesnice k Hokagemu. Ten rozhodl, že v Listové mohu zůstat a podrobil mě několika lékařskými vyšetřením, nikdo však nedokázal vrátit mou paměť. Nakonec si mě vzal do péče právě Kakashi (opustil ANBU) a pojmenoval mě Amaya - deštná noc. Od té doby se mnou trénoval...

Budoucnost: Velké plány ani cíle nemám. Rozhodně netoužím zjistit mou minulost, možná proto, že se jí bojím, nebo mám prostě jen svůj nynější život ráda. Chci se stát opravdu silným nindžou, zkrátka chci Kakashimu ukázat, že mě nevychoval jen tak zbůhdarma , že ve mně něco je!

Vzhled: Každý, kdo mě spatří, si hned na první pohled všimne mých očí - jedno je žluté a druhé modré. Navíc nemají panenky.. Hodně lidem to připadá děsivé, ovšem úsměv, který z mých úst mizí jen zřídka, to vyrovnává. Tmavé zelené vlasy mi sahají až po zadek, kůži mám porcelánově bílou... Obrázek v příloze :).

Boj: Mými elementy jsou voda a blesk. Kakashi mě naučil chidori, umím přivolat déšť (bez velkého použití chakry) a dokáži se "ztratit" mezi kapkami - úniková technika, ale používám ji i naopak pro přiblížení k nepříteli. Nedávno jsem se naučila do kapek vložit elektřinu, tím dostávám velkou šanci protivníka zasáhnout. Nevýhoda této techniky je, že ji zatím neumím ovládat tak dobře, proto občas zapálím strom nebo tak něco (když je v okolí). Dále zvládám vodní klony, vodní bič (skrz který proudí elektřina), základní ninjutsu, taijutsu v normánlí míře a genjutsu vůbec.

Povaha: Veselá, se smyslem pro humor, milá, aktivní, s neznámými lidmi a těmi, které nemám ráda, jednám chladně a odtažitě, v boji jsem nelítostná.. Mé nálady se často mění, jednou bych všem pomáhala, jindy jsem zase protivná.. Dobrá nálada však převládá :). Nemám ráda nechápavé lidi, aneb všechno říkám jenom jednou! Jsem inteligentní člověk, vcelku dobrý stratég (Shikamara ale nedávám :D).. Zásadně nepomlouvám a umím udržet jakékoliv tajemství. Nejsem nejvýřečnější, ale rozhodně ne tichá, prostě tak normálně. Také jsem příšerně zvědavá, ale ne vtíravá.. Poznám, co můžu a co ne, nerada se cpu k lidem, co o to nestojí. Vždy si jdu za svým - tvrdohlavá! :D...... Pokaždé, když je bouřka, sedím/ležím na střeše a pozoruji oblohu.

Vztahy: Miluji Kakashiho, tedy.. Nemiluji ho jako muže, ani jako otce. Těžko říct, co přesně za cit to je, ale udělala bych pro něj všechno.. Jako kamarády mám ráda Nejiho, Shikamara, Naruta, Kibu (klidně bych z někým z nich chodila.. platí i o Sasukem a Gaarovi), dále mě čímsi přitahuje Sasuke, někdy mě sice štve, ale jindy se mi zase líbí. Chtěla bych se s ním zkusit skamarádit, ale když to nepůjde, vtírat se nebudu. Také mě okouzlí Gaara (až tam bude) :D. S holkami se moc nebavím, ale když už s nějakou tak buď s Hinatou nebo Tenten. Sakuru a Ino nesnáším kvůli tomu, jak otravují Sasukeho.

Kdyby něco chybělo, tak napiš.. Těším se na první díl :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama