Tenai Ami

30. října 2010 v 13:03 | Yuni Ewari |  VvN - členové
Ami
Jméno: AmiKlan/přijímení: Tenai
Kekei genkai: Dokážu okopírovat kekei genkai ale můžu ho použít jen 10 minut za den,ale jen kekei genkai.Takže když třeba okopíruju sharinganem nějaké jutsu tak ho můžu normálně používat.
Klan Tenai cestoval po světě a nakonec se usídlil v konoze.Je to klan o kterym nikdo nic moc neví tajně pomáhá vesnici jako anbu aby na sebe jako klan nedával moc pozornosti.

Pohlaví:žena

Věk: 14

Vesnice: Konoha

Minulost:Když jsem byla malá tak mě trénoval dědeček ale já jsem si radši vždycky místo tréningu hrála s kamarádi.Dědeček mě ale vždycky našel a odtáhnul na tréning abych jednou mohla chránit konohu.Jednou jsem se s dědečkem pohádala že si chci hrát a tak se dědeček naštval a řekl že až si to rozmyslim tak at se mu příjdu omluvit ale já sem si místo toho hrála s ostatníma.V tu dobu byl dědeček vážně nemocní a umřel.Hodně dlouho jsem brečela.Nakonec jsem se rozhodla že budu tvrdě trénovat a budu chránit konohu

Budoucnost:Chtěla bych přivíst sasukeho zpátky do vesnice a chránit konohu jako anbu.Chtěla bych se naučit léčení a nějaké jutsu na vítr.

Vzhled: posílam obrázek

Boj: používám základní ninja zbraně,nejčastěji kunaj.Umim používat jutsu na vodu ale i nějaké jiné.Umim i základy genjutsu a taijustu ale spíš používám to ninjutsu.Ještě umim vyvolat fénixe ale zatim to moc neovládam.posílam obrázek

Povaha: Milá, klidná, obětavá, nemluvím sprostě, mám pevnou vůli, jsem v nějakých okolnostech paličatá, přemýšlivá, jsem ráda s přáteli, ale nevadí mi být sama. Také mi nevadí, když mě někdo uráží, ale nesnáším, když se někdo naváží do mích přátel. Ráda trénuju, jsem nedůvěřivá, umím se dobře přetvařovat, ale když mi dá někdo kompliment, tak zčervenám. Jsem soběstačná, ale ráda pracuju v týmu, umím se vcítit do lidí a snažím se jim v nouzi pomáhat, sama však nikdy psychickou pomoc nepotřebuju. Snažím se s nikým nehádat.

Vztahy: Nesnášim nikoho.Snažim se se všema vycházet.Pozjději bych chtěla chodit s nejim.

Ami fénix
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama