Diary

Prej "krásně"!

6. listopadu 2010 v 17:34 | Yuni Ewari
Taky vás tak dojímá, že už je sobota večer? Kam ten svět spěje?! Vžyď ráno sjem se radovala z toho, jak si užiju víkend, že si udělám všechny věci do školy a ono nic. Vždyť už víkend končí! Nedělejje už jen takej dovětek :/ Když si vzpomenu, jak jsem si ráno s elánem říkala, že se KONEČNĚ naučím těch osm stránek o buňce do biologie, a umím asi stránku... Tak mám chuť se lisknout. Sešit leží celej den vedle mě a já nejsem schopna přinutit svou ruku, aby ten sešit zvedla...
Přesně tak, ruka za to může!!!

Loučím se :(

31. října 2010 v 21:33 | Yuni Ewari
Ano, je to tak... Loučím se s váma!! :( Ale jen tendle týden :D Asi se tu vůbec neukážu... Páč píšem samý čtvrtletky a já nebyla schopná o celých prázkách otevřít jakejkoliv sešit :D Takže se to budu učit ze dne na den... Ale co už, já jsem zvyklá. :P Takže se předem omlouvám SBéčkám, že je určo neoběhnu a určo nepřidám novou kapitolu VvN... Ale Určo bude v sobotu, páč už mám celkem dost velkej kus napsanej :) takže v sobotu dopoledne jsem tu jak na koni :)

Dnes jsme s rodinkou byli objíždět hřbitovy, páč naši jsou takoví ti "aktivisti" do všemožnejch tradic a zvyků. Však to znáte - v úterý jsou dušičky a v týdnu by na ně nebyl čas, tak hurá, místo krásného tepla a pohodlí domova jedem na hřitov. Já upřímně tendle svátek moc nemusím. Hlavně nesnáším tu zimu.
Fakt skvělej způsob, jak zabít nedělní odpoledne, hlavně když zrovna máte takovou tu skvělou "spisovatelskou" náladu a celí se třesete na napsání nové kapči VvN :D :P
No ale letos to nebylo tak strašný. Hlavně když jsme jeli na poslední hřbitov za dědou a strejou. Už byla tma a já šla před mou drahou rodinkou napřed, páč jsme to chtěla mít rychle za sebou. Do uší jsem si pustila soundtrack Hinata vs Neji a pomalu si kráčela. Ale tendle hřbitov měl něco do sebe. Nevím proč, ale najednou jsem se cítila úplně fajn, a uvnitř sebe takový to příjemný teplo a pohodu (jop, fakt to bylo na hřbitově :D) Ty svíčky na všech těch hrobech, krásná tma + skvělá hudba = úžasná atmosféra :P Byl to takovej pěknej duchovní zážitek :)

A co vy? Taky slavíte "dušičky" neboli "Památku zesnulých"? :)

Jo a ještě jsme byli u babičky. A cestou od ní jsem narazili na dokonale roztomilýho ježečka ^^ Ten vážně neměl chybu :) Jenže byl hrooozně malej. A po mamčině prohlášení, že by nepřežil zimu, jsem vyvalila ty svoje kukadla a začla na rodiče dělat psí ksichty :D Muhehe... Ono to zabralo :D A tak nám teď ježek funí v krabici na jabka v předsíni :D :)

Přeju hezkej týden :)
 
 

Reklama